Kontakt

Adresa (odběrné místo) :

www.levnepenezenky.cz

Trnávka 248, Trnávka, 742 58
 

e-mail: shopyx@seznam.cz

telefón :  774 800 385

 

  Platební údaje : 
 

číslo účtu: 670100-2209111675/6210

 

Dodáváme i na SLOVENSKO!

IBAN :
CZ49 6210 6701 0022 0911 1675

BIC : BREXCZPP

 

 

Dámské peněženky pro každou příležitost a za dobrou cenu. Tohoto hesla se držíme a pečlivě vybíráme z nabídek desetitisíců peněženek tak, abychom uspokojili Vaše potřeby. Hledáte levné dámské peněženky v pěkných designech a dobré kvalitě? Už nemusíte hledat dál, u nás si určitě vyberete ! Každá dámská peněženka nacházející se na této stránce je nějakým způsobem zajímává. Za Vás procházíme nekonečnou nabídku peněženek a filtrujeme Vám pouze ty nejlepší. Najdete zde jak koženkové levné, tak drahší kožené dámské peněženky.

Pánské peněženky  za dobrou cenu. Tohoto hesla se držíme a pečlivě vybíráme z nabídek desetitisíců peněženek tak, abychom uspokojili Vaše potřeby. Hledáte levné pánské peněženky v šikovných designech a dobré kvalitě? V naší nabídce takové peněženky rozhodně najdete. Zde nabízíme převážně kvalitní a také levné pánské peněženky. Některé jsou vyrobeny z kůže, další typy pak z odolného PU vlákna a koženky.

Peněženky Hello Kitty - krásné peněženky s motivem a pověstnou propracovaností kočičky Kitty. Kočička Hello Kitty vznikla v Japonsku 70. let, původně jako animovaná figurka v dětském seriálu. Za 30 let se stala módní ikonou všech slečen i jejich maminek. Každá peněženka Hello Kitty je svým způsobem charakteristická. Nabízíme různé varianty - dětské peněženky, krátké peněženky i dlouhé peněženky Hello Kitty. Každá peněženka s motivem kočičky Kitty je typickám svým roztomilým designem, často v růžových barvách a s krásnými, sladkými motivy.

Reklama a marketing :

Jiří král

 

Zodpovědná osoba :

Jan WeczerekIČO : 88042651

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Levné poštovné a balné!

Naše další levné produkty!