Partneri

Levné dětské peněženky v krásných designech, často s pohádkovými motivy. Nabízíme dětské peněženky všech možných tvarů, velikostí barev a cenových relací. Snažíme se pro Vás objevovat dětské peněženky s motivy z pohádek. Můžete zde například najít : dětská peněženka Shrek, peněženka Mašinka, peněženka Popelka a mnoho dalších pohádkových motivů. Naučte své ratolestli hospodařit s financema - pořiďre jim jednu z našich dětských peněženek. Dětské peněženky za atraktivní ceny a v mnoha pohádkových designech.

Desinové peněženky  za dobrou cenu. Peněženky zaměřené na design, barevné variace a zajímavé patenty.  Hledáte ke svému outfitu stylovou a designovou peněženku? My tyto peněženky rozhodně nabízíme. Z naší nabídky peněženek si vyberete. Každá designová peněženka má něco do sebe, má své kouzlo a charisma. Pokud je Vaše osobnost zaměřená na design, jste na správném místě. V této kategorii naleznete jak drahší peněženky, tak levnější typy ale vždy v originálních designech. Peněženky z této kategorie doporučujeme jako tipy na zajímavé a nápadité dárky,

Vítejte na stránce s dámskými kabelkami, kde si můžete dopřát výběr nejnovějších módních kabelek, peněženek a dalších doplňků pro ženy. Naše kvalitní dámské kabelky jsou ručně vybrány tak, aby jsme mohli nabídnout  vysokou kvalitu, aniž by byly za vysokou cenu.  Ať už hledáte dokonalou taškou přes rameno nebo sexy štíhlou šmrncovní kabelku, máme přesně kabelky, které hledáte za přijatelné ceny. Všechny naše kabelky jsou cenově do tisíce korun. Krásné dámské levné kabelky pro každého našeho zákazníka.

Plesové kabelky - luxusní a dámské večerní kabelky. Nabízíme zahraniční kolekce plesových kabelek, módní trendy z Anglie a Itálie. Nové kolekce Rouse - krásné kabelky na ples.  Jak z názvu již vyplývá, využití se nabízí, avšak plesové kabelky mohou mít své uplatnění i mimo  ples, ale jako klasické psaníčko na banket, či stylovou párty. Každá luxusní plesová kabelka má svou duši i charakteristickou linii.

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Levné poštovné a balné!

Naše další levné produkty!